درب استیل، نرده کابلی، نرده شیشه ای

درب استیل، نرده کابلی، نرده شیشه ای

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

درب استیل، نرده کابلی، نرده شیشه ای

درب استیل، نرده کابلی، نرده شیشه ای

حاصل کار اجرای نرده های شیشه ای ایجاد فضایی مدرن زیبا و شیک می باشد . نرده شیشه ای به دلیل شفافیت و یکدستی رسانای نور بوده و در محیط هایی که نیارمند روشنایی هستند نور طبیعی را وارد میکند. شیشه های بکار رفته از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و امنیت بالایی در مقابل فشار و شکستگی دارند. نوع و جنس پنل های شیشه ای بکار رفته لمینت و سکوریت می باشد. از نرده های شیشه ای در مکان ای بسیاری میتوان بهر برد، برای نموه راه پله ها، کناره های استخر ها، بالکن و تراس، روف گاردن ها و پشت بام هایی که به باغ و باغچه مزین شده اند. همچنین کاربرد آنها در مکانهای تجاری و اداری ، هتل ها، منازل و ویلاها بسیار بالا و شایع است. روش اجرای نرده های شیشه ای تعیین کننده نمای نهایی آن می باشد؛ از اینرو نرده های شیشه ای در طبقه بندی های خاص خود قرار می گیرند از جمله:

• نرده شیشه ای اسپیگوت
• نرده شیشه ای فیکیس پوینت
• نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای اسپیگوت

سرعت و دقت اجرای نرده شیشه ای اسپپیگوت بالاست و نمای حاصل از آن بسیار زیبا می باشد. این طرح از نرده از کنار هم قرار گرفتن پایه های استیل یا آلومینیومی سرنیزه ای شکل و پنل های شیشه ای سکوریت و لمینت تولید می شود.ضخامت پنل ها 10 تا16 میلیمتر است.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

در اجرای این طرح ، مهارت و تجربه کارشناس اجرا بسیار مهم است چرا که اندازه گیری نقطه های فیکس و قطر سوراخ ها و اتصال مطمئن و عالی پنل ها به یکدیگر از حساسیت بالیی برخوردار است. شیشه ها نشکن بوده و تمام یراق آلات استیل ضد زنگ می باشند.

نرده شیشه ای اکسپوز

در اجرای ندره شیشه ای اکسپوز کف سازی اهمیت بسزایی دارد به این معنا که پایه ها یا بیس ها ی یو شکل آلومینیومی به منظور ثابت و محکم نگه داشتن جام ها کار گذاشته می شوند. نمای حاصل یکدست از پنل های شیشه ای است چرا که پایه های استیل و یا آلومینیوم در آنها نقشی ندارد و این پایه های یو شکل هستند که نقش نگه دارنده را باز می کنند. محصولی بسیار زیبا و شکیل که البته نسبت به دیگر انواع اجراهای نرده شیشه ای از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

نرده شیشه ای و استیل

این طرح بسیار رایج است. پایه های استیل و یا آلومینیومی با مقاطع گرد یا چهار گوش به عنوان پایه در کنار پنل های شیشه ای قرار میگیرند و نقش نگهدارنده را بازی می کند. جام ها شیشه ای بسته به نیاز و ضرورت پروژه در طیف 8، 10 و 12 میلیمتر قرار میگیرند. ضخامت شیشه ها نیز تا 12 میلیمتر است. قیمت این طرح از نرده شیشه ای نسبت به دیگر طرح ها پایینتر می باشد.

نرده کابلی

نرده کابلی

همانطور که از اسم برمی آید در اجرای این طرح از نرده از کابل استفاده می شود. جنس کابلها بسیار مستحکم از فولاد و یا استیل است و خاصیت ارتجاعی دارند. سرعت اجرا بسیار بالا است و تنوع در انتخاب متریال وجود دارد. ای نوع از نرده کابلی یکی از مستحکم ترین انواع نرده است.

از کابل ها به عنوان پایه و یا دیواره کناری در نصب استفاده می شود. سیم های بوکسل به صورت عمودی از کف تا سقف نصب می شوند و آنچه حاصل می آید استحکام ، مقاومت و زیبایی است. روش چیدمان سیم های بوکسل بنا به سلیقه مشتری می تواند تنها عمودی و یا ترکیبیی از عمودی و افقی باشد و در فواصل منظم و یک اندازه قرار بگیرد.

پایه ها می تواند متنوع باشد از چوبی گرفته تا فلزی آهنی استیل وآلومینیومی. ما بین پایه ها محافظ قرار میگیرد که از جنس اسنیل ضد زنگ و باکیفیت عالی موسوم به 304 است. ارتفاع نرده های کابلی از 90 تا 110 سانتیمتر متغیر می باشد و در نهایت قط کابل ها نیز بین 60 تا 10 میلیمتر است.

درب استیل

درب استیل برای ایجاد امنیت نقش بسیاری بازی میکند بخصوص اگر که به انواع قفل های ساده و برقی ضد سرقت هم مجهز شده باشد. امکان تلفیق شیشه و یا سنگ نیز در بطن این درب ها وجود دارد و بهاین ترتیب سلیقه های متفاوت را پوشش میدهد.استیل بکار رفته از جنس ضد زنگ و خش و با کیفیت بالای 304 یا 316 می باشد.

نصب و اجرای درب استيل بسته به متراژ و تعداد لنگه ها و همچننین طرح های انخابی چوب و یا سنگ می تواند قیمت ها ی متغیری را پوشش دهد. برای نمونه اگر درب تک لنگه باشد هزینه کمتری نسبت به دولنگه دارد و یا نسیب کاربرد بیشتر استیل به سنگ و چوب می تواند به قیمت کمتر اجرا بیانجامد. بر این اسای برای مدل ها و طرح های پایه تعیین قیمت بر اساس میزان استیل بکار رفته می باشد اما در طرح ها لوکس تر نم توان مبنا ی خاصی را درنظر گرفت و متغیرهای گوناگون در طرح و اجرا تعیین کننده می باشد.

درب استیل

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای dokhtartehrooni.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dokhtartehrooni.ir | نقشه سایت